1. ročník setkání Stráží

29.08.2010 09:00

Náš sbor byl v rámci nového projektu : Setkání Stráží , pozván na setkání všech hasičských sborů ,které nesou název ''Stráž'' do Stráže nad Nisou ,kde na nás čekal velice bohatý program.Po poměrně náročné cestě přes 276 km a 4 hodinám ztrávených v autě jsme dojeli na místo,kde nás s otevřenou náručí přivítal pan Ondřej Fábera a starosta Mgr. Karel Jäschke.Zahájení oslav probíhalo na náměstí kde se nacházelo velké množství stánků a pódium na kterém jsme byli představeni s ostatními sbory.Následně po projevu starosty vystoupila skupina mažoretek a dětí z mateřské školy.Zahanbit se nenechali ani mladí hasiči,kteří prokázali svojí akceschopnost při vyprošťování osob ''těžké'' havárii osobního automobilu s autobusem. Naše skupina se s ostatními sbory přesunula k místní hasičárně,odkud pro nás byla naplánována procházka po okolí a později výlet na rozhlednu Jěštěd.Večer i jako celý den hrála živá hudba a tak se tancovalo.Nakonec nás čekal obrovský ohňostroj.

Zúčastněné Stráže :   Stráž pod Ralskem
                                Stráž nad Nisou