Pivní běh 2014

10.05.2014 13:00

Každoroční akčně-zábavný podnik pro lidi který mají rádi srandu sport a taky tekutý chléb. Přijďte si zasoutěžit a pokud nechcete soutěžit

tak se přijeďte aspoň podívat a podpořit tak více odvážné závodníky v souboji o prvenství v ne příliš obvyklé disciplíně.

Soutěž spočívá v tom, zaběhnout trať o délce 5km v nejrychlejším čase, to by nebylo tak neobvyklé, kdyby se neběželo v hlídce sčítající dva závodníky, kteří musí dohromady vypít 14 piv. Po trati jsou také umístěny soutěžní stanice, kde se kromě pití chmelového moku musí splnit i soutěžní úkoly. Ty jsou dohoromady tři : hod pivní jehlou , hasicí přístroj a nejvíce oblíbené chůdy. Na závěr je třeba podotknout že nakonci závodu se vždy hodnotí největší originalita zvolených úborů (masek) .

Memoriál Jana Sekereše

Místo konání :       Hojsova Stráž
Kdy :                     10.5.2014
Prezentace :           V Hasičské zbrojnici, od 13:00 do 13:30Start a cíl :              od 14:00 - Hasičská zbrojnice
Kategorie :            Soutěží 2-členné hlídky (muž-muž, mix, žena-žena)

Startovné :             450Kč na startovní dvojici

Druh závodu :

Běh (chůze možná) cca 5 km se sedmi "občerstvovacími" zastávkami, kde každá dvojice vypije po dvou desetistupňových pivech (nezáleží na tom kdo z dvojice kolik).
V závodě jsou zařazeny  "rychlostní prémie" - chůze na chůdách na 10 metrů, hod pivní jehlou na 10 metrů a dále hasičský přístroj.

Penalizace :

Rozlitý či nedopitý mok                                       -  10 minut
Chůdy -  za každý nezdolaný metr dráhy              -   1  minuta
Pivní jehla                                                          -   5   minut
Hasičský přístroj                                                -   5   minut¨

Nedopití nebo vynechání kontrolního bodu = diskvalifikace

Každý kdo pronese protest musí zaplatit 500kč

Občerstvení :  V prostoru startu a cíle je připravené teplé i studené
Vyhlášení vítězů :18:00 Hasičská zbrojnice